Technology

Wywiad z Meghan Markle oraz księciem Harrym

19.03.2021, 16:09 0 komentarzy
Wywiad z Meghan Markle oraz księciem Harrym

Niedawno, bo 7.03 o 20:00 miał miejsce wywiad Oprah Winfrey z księciem Harrym a także księżną Meghan Markle. O rozmowie tej szybko zrobiło się niezwykle głośno i bezustannie jest to jeden z czołowych tematów pośród rozmaitych mediów. Po wyrzeczeniu się pary z królewskiej rodziny oraz wyprowadzce do USA był to 1 wspólny wywiad księcia Harry'ego i Meghan. Podczas telewizyjnej rozmowy z Oprah Winfrey para wyjaśniła powody swych decyzji oraz przedstawiła swoją wersję wydarzeń z uczestnictwa na królewskim dworze. W czasie rozmowy ujawniły się zarzuty rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pdo adresem Pałacu Buckingham.

Na dodatek, w oparciu upowszechnionego kilka dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym tym sporze w rodzinie królewskiej stoją raczej po stronie królowej Elżbiety a także reszty członków rodziny niżeli Harry'ego i Meghan. Mimo tego nie da się zaprzeczyć, że poparcie jest niezwykle zróżnicowane, w zależności od upodobań politycznych oraz wieku. Media brytyjskie zauważają, że jeżeli tylko Harry i Meghan chcieliby w niedalekiej przyszłości wrócić do królewskiej rodziny, to właśnie tym wywiadem skreślili bezwarunkowo swoją okazję. Z wyjątkiem wspomnianych wcześniej kwestii królewska para poruszyła również sprawę tego, że książe nie spostrzegał wcześniej, że jest on "uwięziony", jak sam określił, jak i również temat myśli samobójczych Meghan.

Przedstawiciele kanału na platformie YouTube, zajmujący się generowaniem informacji Archie Manners i Josh Pieters, zmotywowali czwórkę ekspertów interpretujących w publikatorach kwestie rodziny królewskiej na analizę wywiadu dwa dni przed jego emitowaniem. Profesjonaliści, w tym dawny sekretarz prasowy królowej brytyjskiej, przeanalizowali cały wywiad, sugerując tym samym Oprah brak profesjonalizmu a z kolei Meghan Markle wykorzystywanie ostrego a także bezkompromisowego języka. Wywiad Winfrey z Harrym oraz księżną Meghan został zaprezentowany w wieczornym TVN24. Co istotne, wywiad ten podglądało średnio ponad milion widzów. Stacja telewizyjna była wtedy drugim z kolejności liderem rynku, mając tym samym przewagę nad Polsatem i TVN.

Jednakowoż mówi się, że wywiad ten udowodnił legendę dotyczącą Winfrey jako dziennikarki, która jest w stanie wykrzesać z rozmówcy wnikliwie wszystko. Uwzględniając szokujące rewelacje pary książęcej media piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", jednakże Oprah robiła to już wiele razy. Bez wątpliwości można przyznać, iż fakt ten będzie w ciągu zbliżających się tygodni zapewne często komentowany.

Zostaw komentarz