Pojawi się niedługo najnowszy uwierzytelniający system na Netflix. Podział konta z przyjaciółmi będzie znacznie trudniejsze!

09.06.2021, 12:39 0 komentarzy
Pojawi się niedługo najnowszy uwierzytelniający system na Netflix. Podział konta z przyjaciółmi będzie znacznie trudniejsze!

Miłośnicy filmowych produkcji i produkcji odcinkowych są mocno przejęci, gdyż z Internetu przychodzą nieprzyjemne powiadomienia. Zwana pod nazwą Netflix witryna VOD myśli o tym aby zabronić użytkownikom podzielność kont. Do tej pory była to niesamowicie komfortowa i niesamowicie rozpoznawalna funkcjonalność. Za jeden rachunek pokrywa opłatę dużo użytkowników i mają możliwość oni być w wielu pomieszczeniach. W rozrachunku finalnym strona VOD Netflix nie potwierdziła dogłębnego zakazania dzielenia kont, jednakże zdecydowała stworzyć swego rodzaju ograniczenie. Platforma internetowa VOD Netflix planuje to żeby zatrzymać kont współdzielenie płatnikom, którzy nie pomieszkują w tym samym domu. Na telewizorowym ekranie pojawiać się będzie obwieszczenie, które ma na celu wymusić na abonamencie uwierzytelnienie tego, iż jest właścicielem. Weryfikacyjny ciąg liczb na dany adres albo telefoniczny numer planuje przesłać ten lider w otoczeniu internetowych stron VOD. Użytkownicy konta powinni w przypadku jak ten mieć na uwadze to, iż nadchodzą przeobrażania podczas korzystania z portalu internetowego VOD Netflix.

Tagi:

Zostaw komentarz