Technology

Niedługo będą rozgrywane mistrzostwa Starego Kontynentu w piłce nożnej! Wynik remisowy w starciu zespołu polskiego z zespołem Rosji.

10.06.2021, 12:28 0 komentarzy
Niedługo będą rozgrywane mistrzostwa Starego Kontynentu w piłce nożnej! Wynik remisowy w starciu zespołu polskiego z zespołem Rosji.

Na pewno piłka nożna to najliczniej oglądana sportu dyscyplina w naszym państwie. Wielu sympatyków piłkarskich czeka na zbliżające się wielkimi krokami europejskiego mistrzostwa i to nie powinno w przypadku takim nikogo zaskakiwać. Grać będzie tam nasza reprezentacja, która zmagać będzie w grupowych rozgrywkach z hiszpańską drużyną, Słowacją a także Szwecją. Dobrze wiedzieć o tym, że nie są to najprzyjemniejsi rywale, lecz posiadamy duże szanse na kwalifikacje do dalszej fazy. W tej konkretnej sytuacji niesamowicie kluczowe będzie to, żeby przedstawić się z najlepszej perspektywy. W tym tygodniu drużyna narodowa zagrała towarzyskie starcie z drużyną z Rosji, która również wystąpi na Starego Kontynentu mistrzostwa. Sympatycy piłki nożnej mogli być bez najmniejszych wątpliwości usatysfakcjonowani, ponieważ po raz pierwszy od dłuższego czasu mogli stawić się na obiekcie. W tym pojedynku brakowało jednak wielu akcji podbramkowych i finalnie reprezentacja narodowa zremisowała z drużyną z Rosji jeden do jednego. Dla polskiego zespołu bramkę już w czwartej minucie strzelił Świerczok Jakub, z kolei dla rosyjskiej kadry trafił Karawajew Wiaczesław.

Zostaw komentarz