Technology

Messi Lionel już nie jest graczem Barcelony! Jeden z najlepszych graczy w historii futbolu światowego zmienia drużynę na Paris Saint-Germain!

23.08.2021, 08:27 0 komentarzy
Messi Lionel już nie jest graczem Barcelony! Jeden z najlepszych graczy w historii futbolu światowego zmienia drużynę na Paris Saint-Germain!

Transferowe ruchy piłkarskich klubów podczas pauzy między rozgrywkami ligowymi bez wątpienia mogą się podobać. Jednakże to, co mieliśmy szansę oglądać w trakcie letniego okienka transferowego zaskoczyło wielu fanów futbolu. Większość piłkarskich fanów była przekonana, iż Messi zostanie zawodnikiem Blaugrany do końca swojej kariery. Drużyna hiszpańska ma jednak kłopoty finansowe i reprezentant Argentyny nie miał wyjścia, musiał opuścić klub. Klubem, który podjął decyzję, żeby zatrudnić skrzydłowego argentyńskiej reprezentacji okazał się wicemistrz Francji. Ciekawą ofertę umowy, którą były zawodnik Dumy Katalonii podpisał przedstawił Argentyńczykowi francuski klub. bez wątpienia wiekopomny moment w historii światowego futbolu i warto pamiętać o tym. Piłkarscy kibice od tego momentu będą mieli szansę oglądać popisy Lionela Messiego na boiskach francuskich. Bez żadnych wątpliwości dużo osób zainteresowane będzie tym, jak Messi poradzi sobie w nowych warunkach. Argentyńczyk stworzy tercet z takimi piłkarzami, jak Mbappe Kylian i Neymar Jr, co może dać Paris Saint-Germain mnóstwo pucharów.

Zostaw komentarz