Technology

Markotne zakończenie podróży Brzozowskiego Rafała z konkursem Eurowizji. Zaprezentowana ze strony Rafała przyśpiewka zbyt kiepska na finał turnieju Eurowizji!

27.05.2021, 12:32 0 komentarzy
Markotne zakończenie podróży Brzozowskiego Rafała z konkursem Eurowizji. Zaprezentowana ze strony Rafała przyśpiewka zbyt kiepska na finał turnieju Eurowizji!

Polska najczęściej nie urzekała wielbicieli muzyki podczas turnieju Eurowizji i powinniśmy to rozumieć. Naszego kraju największym rezultatem zazwyczaj jest kwalifikacja do finału, w którym wywalczaliśmy końcowe lokaty. W ubiegłym roku Eurowizja została odwołana, ponieważ panowała epidemia koronawirusa, która zatrzymała nie jedynie Stary Kontynent, ale też resztę świata. Reprezentantem naszego kraju podczas konkursu Eurowizji został Brzozowski Rafał, który miał podekscytować wielbicieli dobrej muzyki utworem pod tytułem "The Ride". Mnóstwo publicystów nie było uradowanych z wskazania ambasadora naszego kraju, jednak ostatecznie do zmiany nie doszło. Szkoda że kolejny raz z rzędu byliśmy zmuszeni rozstać się z turniejem Eurowizji dużo szybciej, niż byśmy tego pragnęli. Rafał Brzozowski, który był polskim reprezentantem podczas konkursu Eurowizji nie zachęcił do siebie europejskiej widowni i z powodu tego wyeliminowany został na etapie półfinału sześćdziesiątego piątego konkursu piosenki europejskiej.

Bez cienia wątpliwości telewidzowie z naszego kraju są już naprawdę znudzeni tego rodzaju wynikiem. "The Ride" czyli piosnka wykonywana przez Rafała Brzozowskiego była naprawdę mizerna i dobrze być świadomym tego. W tej przyśpiewce nie było niczego ciekawego, co by mogło wprawić w zachwycenie europejską widownię. To jest któraś z kolei edycja turnieju piosenki europejskiej, w trakcie którego reprezentant Polski nie potrafi zakwalifikować się do finału. Od paru lat dobieranie ambasadorów naszego państwa na turniej Eurowizji nie idzie Polakom najlepiej i z pewnością można dostrzec. Powinniśmy w takim wypadku pokładać nadzieję w tym, że za rok Polska będzie w stanie awansować do finałowego starcia o triumf w zawodach europejskiej piosenki. W tego rodzaju przypadku bardzo istotne jest to, aby wskazać najlepszego piosenkarza, który będzie umiał olśnić europejską widownię. W sytuacji przeciwnej ponownie nie będziemy mieli możliwości do finałowego starcia w trakcie konkursu europejskiej piosenki.

Zostaw komentarz