Technology

Genialne starcie na inaugurację zmagań polskiej ligi! Pięć bramek i porażka Piasta Gliwice z zawodnikami Rakowa Częstochowa!

26.07.2021, 15:23 0 komentarzy
Genialne starcie na inaugurację zmagań polskiej ligi! Pięć bramek i porażka Piasta Gliwice z zawodnikami Rakowa Częstochowa!

Wielbiciele piłki nożnej mieli możliwość śledzić niesamowite spotkanie na murawie Piasta Gliwice. W niedzielne popołudnie lokalna drużyna Piasta Gliwice gościła na własnym stadionie zawodników wicemistrza polskiej ligi. To niesamowicie potężne zestawienie jak na otwierającą kolejkę najnowszego sezonu ligi polskiej i bardzo dobrze to podkreślić. Każdy fan piłki nożnej z naszego kraju z pewnością był usatysfakcjonowany z podziwiania tego meczu. W trakcie pojedynku mogliśmy zobaczyć pięć goli i należy rozumieć to, że oba zespoły były naprawdę blisko pełnej puli punktów. To reprezentanci drużyny wicemistrza PKO Ekstraklasy ostatecznie mogli cieszyć się z pierwszego zwycięstwa w świeżo zainaugurowanym sezonie ligi polskiej. Piłkarze Piasta z Gliwic na premierowe zwycięstwo muszą czekać co najmniej do drugiej kolejki, ponieważ przegrali rezultatem 2 do 3. Ich przeciwnikami w drugiej kolejce będą zawodnicy Stali Mielec. bez wątpliwości Podopieczni szkoleniowca Waldemara Fornalika będą chcieli się zrehabilitować po przegranej w premierowej kolejce sezonu Ekstraklasy.

Zostaw komentarz