Znamy wszystkich uczestników Top Model!

25.09.2020, 10:26 0 komentarzy
Znamy wszystkich uczestników Top Model!

Top Model z pewnością przyciąga sporo uwagi w jesiennej ramówce TVN, gdzie uczestnicy będą rywalizować o tytuł Next Top Model. Odpowiedzialna za sukces jest Joanna Krupa oraz rozpoznawalne jury, którzy zgromadzają przed ekranem telewizorów dziesiątki, a nawet setki tysięcy widzów. Dodatkowo gościnnie zawita wiele cenionych w przestrzeni modowej osób, jak na przykład fotografowie światowej sławy, rozpoznawalne modelki oraz redaktorki pism o modzie.

Tym razem konkurować ze sobą będzie czternaście osób, wśród których znalazły się też osoby ze złotym i srebrnym biletem. Złoty bilet jury przyznaje tej osobie, która ich zdaniem rzeczywiście może nadawać się do roli modelki lub modela, co skutkuje tym, że owy uczestnik od razu ląduje w domu Top Model. Za to bilet w kolorze srebra to głos internautów, których zadaniem było dokonanie wyboru swojego ulubieńca, który nie musi uczestniczyć w castingach i automatycznie trafia na bootcamp, czyli następny etap.

Czego się należy spodziewać w programie?

Program oferuje opcję rozwinięcia się oraz zapoznania się "od kuchni" ze światem modelingu, przez to w każdej edycji na zgłoszenie decyduje się całkiem sporo chętnych osób. Co tydzień uczestnicy muszą wykonać różnego rodzaju konkurencje, które będą sprawdzianem tego, czy podołają oni wyzwaniom w w świecie mody pełnym wyzwań. Sędziowie oceniają ich pracę i decydują o tym, który z zawodników opuszcza program w danym odcinku. Istnieje jeszcze opcja powrócenia do programu po eliminacji, dzięki ingerencji Michała Piróga, który czuwa za kulisami, oferując pocieszenie i wsparcie dla uczestników. Nagrodą jest podpisanie kontraktu z agencją modeli i modelek i sesja fotograficzna na okładkę w znanym miesięczniku "Glamour". Podczas obecnego sezonu również poznamy, kto będzie dziewiątym uczestnikiem z tytułem Top Model w Polsce. O zwycięstwo zmaga się całkiem sporo wartych uwagi osób, w związku z tym na pewno warto jest śledzić emitowane odcinki.

Tagi:

Zostaw komentarz

Ostatnio opublikowane