Wielkimi krokami zbliża się dzień premiery nowego PlayStation

22.09.2020, 16:45 0 komentarzy
Wielkimi krokami zbliża się dzień premiery nowego PlayStation

Jeszcze w roku poprzednim były obietnice, że w aktualnym roku firma Sony zaprezentuje światu swoje świeże dzieło - PlayStation5. W tej chwili wśród graczy dalej dobrze znana jest poprzednia konsola i nic nie wskazuje na to, żeby zaciekawienie nią miało zmniejszać się. Jednakże Sony zdecydowało się na zaprojektowanie konsoli do gier nowej generacji, przez co konsumenci nie mogą się jej już doczekać.

Najnowsze technologie w PlayStation5

Japońska firma Sony już kilka razy udowadniała, iż jest nowatorem wśród innych firm tego typu i potrafi zaskakiwać swoich fanów. PS4 zawiesiła wysoką poprzeczkę innym firmom na rynku - to wszystko przez zupełnie nową jakość, jakiej nigdy wcześniej nie zaprezentowała żadna inna marka. Grafika, naprawdę czułe DualShocki, gierki najwyższej generacji - konsumenci bez wątpienia potrafili docenić te opisane atrakcje i dzięki temu teraz PS4 okazuje się być najlepiej sprzedającą się konsolą wszech czasów.

Jednak premiera PlayStation4 nie była pozbawiona kłopotów na starcie - firma Sony miała zamiar podważyć wszelkie granice technologiczne (co w rezultacie wyszło), lecz dzień premiery oraz wcześniejsze prezentacje konsoli wzbudziły mieszane odczucia. Fanom, obeznanym z rewolucyjną konsolą PS3, nie do końca odpowiadały przykładowo pady, gdyż na starcie wydawały się naprawdę niewygodne w użyciu. Definitywnie pady dostały nieco alternatywną formę, jednak kłopotem się okazał pierwszy model PS4. PS4 przegrzewała się, sprzęt potrafił także sam wyłączać się.

Jednak po uwagach klientów i poprawkach wrzucanych na bieżąco, się okazało, iż mimo wszystko firma Sony idzie w dobrym kierunku, a stworzona konsola do gier posiada miano legendarnej. Aczkolwiek nie byłoby to możliwe, gdyby nie gry, które wiele osób wspomina wysoce ciepło.

PlayStation5 - hit czy porażka?

Na pewno niejeden gracz czy fan technologicznych świeżynek z niecierpliwością oczekuje pojawienia się nowej konsoli do gier. Firma Sony obiecała, iż gierki znane z PlayStation4 ruszą na przyszłej konsoli (jednakże nie zadziała na odwrót, co licznym graczom się nie podoba). Pojawiły się na tę chwilę pierwsze głosy o kłopotach z pre orderami - mówi się, że japońska firma nie może się wyrobić z produkowaniem, choć nie jesteśmy pewni, czy nie są to aby tylko kłamliwe głosy hejterów. W Internecie pojawiają się następne informacje również o tym, że PlayStation 5 może mieć teoretycznie problem z obrazem 4k. Jednakże i w tym wypadku nie jest pewne, co jest prawdziwe. Detali dowiemy się w dniu premierowego ukazania się konsoli, to jest dziewiętnastego listopada 2020.

Tagi:

Zostaw komentarz

Ostatnio opublikowane